Delfinalistene 2019 er klare!

Delfinalistene 2019 er klare!

Foto: Kristin Austigard | Smaksdommere i arbeid, fra venstre Silje Hanasand (Tango restaurant), juryleder Guro H. Rognså (Nofima), Roar Hildonen (To Rom og Kjøkken) og Espen Blåfjelldal (Hanen og Valdres Mathus).


Nasjonal smaksopplevelse over tre dager!


Med tidenes påmelding fra hele landet, har dommerne jobbet intenst i tre dager for å vurdere seg frem til årets delfinalister. Mange spennende produkter er videre til delfinalene i Det Norske Måltid 2019.

Nærmere 300 produkter meldte seg på i årets konkurranse. Det er ny rekord og viser betydningen Det Norske Måltid har for mat- og drikkeprodusenter over hele landet. Nå gleder vi oss til å følge deltakerne videre inn i de ulike delfinalene. Første stopp er Oslo, deretter reiser vi til Nordkapp, Kristiansand og til slutt Utskarpen i Nordland, sier leder av konkurransen Kristin Austigard.

Første juryering i årets konkurranse har vært gjennomført på Måltidet Hus i Stavanger den 28.-30. august, hvor anerkjente fagdommere har smakt seg gjennom produkter fra alle landets fylker.

Vi i dommerpanelet har luktet, smakt, vurdert og diskutert, og vi er veldig fornøyd med delfinalistene som nå går videre. Med så mange påmeldte har det å velge bort vært utfordrende, da kvaliteten på deltakerne er generelt meget høy. I noen kategorier er konkurransen knivskarp, da mange produkter fortjener å vinne. Men oppgaven med å velge ut vinnerne skal de neste juryene få bryne seg på, sier juryleder for første juryering, Guro H. Rognså som til daglig jobber som forsker i Nofima.

Takk til dommerne som har bidratt i første juryering i Stavanger: Juryleder Guro H. Rognså (forsker Nofima), Gunnar Bakke (daglig leder BKLF), Maj-Britt Aagaard (Spiselandslaget), Britt-Elisabeth Fossdal (Designkokken), Øyvind Næsheim (KITA), Frode Selvaag (Ryfylkekokken), Silje Hanasand (Tango restaurant), Roar Hildonen (To Rom og Kjøkken), Espen Blåfjelldal (Hanen, Valdres Mathus).

 Her følger delfinalister i Det Norske Måltid sesong 12, 2019, listet opp i tilfeldig rekkefølge:


 Delfinalister Oslo 5. september:

Årets godbit: Nordlyssjokoladen, Jentene på Tunet – Chocolatier, Trøndelag
Årets godbit: Melk og Undredal brunostsjokolade, Fjåk Sjokolade, Hordaland
Årets godbit: Trøffeltang salt, Lofoten Seaweed, Nordland
Årets godbit: Brente mandler med smak av hav, Tango Seaweed AS, Møre og Romsdal
Årets godbit: ENRICHED (med basilikumsmak), Enriched Food AS, Møre og Romsdal
Årets godbit: Bringebær, Mjøderiet AS, Hordaland
Årets godbit: Bringebærlandets Dessertvin 2018, Bringebærlandet, Akershus
Årets godbit: Midsummer Hot Salt, Midsummer & North Sea Salt Works, Rogaland/Møre og Romsdal

Årets meieriprodukt: Rå jordbær youghurt, Rawsome AS, Akershus
Årets meieriprodukt: Rå melk jordbær, Rawsome AS, Akershus
Årets meieriprodukt: Tjukkmjøl fra Røros, Rørosmeieriet AS, Trøndelag
Årets meieriprodukt: Røros Smør Mild, Rørosmeieriet AS, Trøndelag
Årets meieriprodukt: Rømme – upasteurisert, syrna fløyte, Avdem Gardsysteri AS, Oppland
Årets meieriprodukt: RørosIs Tjukkmjølksis med tyttebær, Galåvolden Gård, Trøndelag
Årets meieriprodukt: Stølsrumme, Fagerdalen Støl, Ostebygda, Buskerud

Årets sjømat: Lysingfilet, Reinhartsen, Vest-Agder
Årets sjømat: Hel krabbe, Skalldyr Norge AS, Vest-Agder
Årets sjømat: Fylte krabbeskjell, Hitramat, Trøndelag
Årets sjømat: Lysingloin fersk med skinn, Domstein Sjømat AS avd. Stavanger
Årets sjømat: Fersk, kokt sjøkreps fra Høgsfjord, Domstein Sjømat AS avd. Stavanger

Årets sjømat foredlet: Lofoten Umami, Lofoten Seaweed, Nordland
Årets sjømat foredlet: Kryddersildfilet, original, Juvikprodukt AS, Møre og Romsdal
Årets sjømat foredlet: Skreiperle (Bottarga Spherale), Hrogn AS, Troms
Årets sjømat foredlet: Skakkelaks, Skakke Røykeri AS, Hordaland
Årets sjømat foredlet: Halvors Tørrfisk Loin fra Ballstad, Halvors Tradisjonsfisk AS, Troms
Årets sjømat foredlet: Røkt Lakseloin med Pepper og Cognac, Garnviks Røkeri AS, Trøndelag
Årets sjømat foredlet: Røkt Lakseloin med Hvitløkspepper, Garnviks Røkeri AS, Trøndelag
Årets sjømat foredlet: Einerrøykt laks, Mikals Laks AS, Rogaland
Årets sjømat foredlet: Gryteklar tørrfiskfilet av skrei, L. Bergs sønner AS/Berg Seafood AS, Nordland
Årets sjømat foredlet: Absolut tradisjon – einerrøykt laks, Mikals Laks AS, Rogaland
Årets sjømat foredlet: SALMA Taco, Bremnes Seashore/Salmon Brands, Oslo
Årets sjømat foredlet: Fiskekaken fra Mandal, Fiskelaget AS, Vest-Agder


Delfinalister Nordkapp 10. september:

Årets øl: Nøisom Kønnvin, Nøisom AS, Østfold
Årets øl: ØYA´99, Ringnes Brygghus, Oslo
Årets øl: Coolship Cherry – Farmer’s Reserve, Lindheim Ølkompani, Telemark
Årets øl: Nøisom Bringebær Chili Stout 9,2%, Nøisom AS, Østfold
Årets øl: Færder Gull, Færder Mikrobryggeri AS, Vestfold
Årets øl: Rekved nr. 8 Tyttebær, Kinn Bryggeri AS, Sogn og Fjordane
Årets øl: Grøftøl, Hubertus bryggeri, Oppland
Årets øl: Hi Sia – Brut Kveik IPA, Skifjorden Bryggeri AS, Sogn og Fjordane
Årets øl: Humlebonden, Jåttå gårdsbryggeri AS, Rogaland
Årets øl: Hoppy Simon DIPA 9%, Lysefjorden Mikrobryggeri, Hordaland
Årets øl: Draug Bokkøl, Bryggeriet Frøya AS, Trøndelag
Årets øl: Dead Cat Double IPA, Graff Brygghus, Troms
Årets øl: Fruit Fighters Mangolonen, Mack Mikrobryggeri (Macks Ølbryggeri AS), Troms

Årets drikk: Dyrebare Dråpar, nektar av jordbær & bringebær, Breievne Gard, Hordaland
Årets drikk: Perlende Tyttebærdrikk, Røros Mineralvannfabrikk, Trøndelag
Årets drikk: Surf Kombucha Lime (bringebær), Surf Kombucha, Trøndelag
Årets drikk: Musserande eplemost Idunn/Franskar, Ulvik Frukt & Cideri, Hordaland
Årets drikk: TIBI vannkefir – bringebær elsker vanilje, TIBI me AS, Akershus
Årets drikk: Bringebærlemonade, Lien Gård Hellekås, Telemark
Årets drikk: Filippa Eplemost, Slettene Hage, Aust-Agder
Årets drikk: Naturbrus Rabarbra, Berentsens Brygghus AS, Rogaland
Årets drikk: Rimols Ring, Blinde Bonde og Babe AS, Trøndelag
Årets drikk: Edel Muserande Eplemost, Åkre AS, Hordaland

Årets sider: Vindpust Eplesider, Hardangergutane, Hordaland
Årets sider: Bøddel, Aga sideri, Hordaland
Årets sider: Humlepung, Aga sideri, Hordaland
Årets sider: Hardanger Sider, Jonstøl, Hardanger saft og siderfabrikk AS, Hordaland
Årets sider: Edel Sider, Åkre Gard, Hordaland
Årets sider: Hylleblomsider, Ulvik Frukt & Cideri, Hordaland
Årets sider: Solglimt Eplesider, Hardangergutane, Hordaland
Årets sider: Skrikjo, Ekspedisjonen bryggeri, Hordaland


Delfinalister Kristiansand 12. september:

Årets grønne: Mandelpotet fra Engeløya, Fonn-Holand Gård, Nordland
Årets grønne: Gresskar Crown Prince, Brimse, Rogaland
Årets grønne: RÅGO Bondebønner, Trondheims Kjøkkenhage AS, Trøndelag
Årets grønne: Aspargespotet, Gåtes Jordepler, Møre og Romsdal
Årets grønne: Hestebønner, Brimse, Rogaland
Årets grønne: Nebula cherrytomat, Hesnes Gartneri, Aust-Agder
Årets grønne: Tindved, Lærdal Grønt, Sogn og Fjordane
Årets grønne: RÅGO Mangold, Trondheims Kjøkkenhage AS, Trøndelag
Årets grønne: Snackpaprika, Vårsol Gartneri, Rogaland

Årets grønne foredlet: Granola håndlaget, Lykkemat AS, Trøndelag
Årets grønne foredlet: Bringebærsyltetøy, Askim Frukt- og Bærpresseri AS, Østfold
Årets grønne foredlet: Katastrofe produkter – Tørket tomat naturell, Wiig Gartneri AS, Rogaland
Årets grønne foredlet: Bjørnebærsorbet, Bamsrudlåven, Østfold
Årets grønne foredlet: Bringebærdrøm, Vintlands Bringebær, Vest-Agder
Årets grønne foredlet: Rødbet kompott, Heimstølen – Hemsedal Sylteri, Buskerud
Årets grønne foredlet: Stikkelsbærsyltetøy, Lien Gård Hellekås, Telemark
Årets grønne foredlet: Butare Flak, TANGO Seaweed AS, Møre og Romsdal
Årets grønne foredlet: Sylta Rødløk, Trine På Gården, Vest-Agder
Årets grønne foredlet: Litlestøl Chilimarmelade, Litlestøl…det lille ville AS, Rogaland

Årets bakst: Røros Knekks – sprø påleggskjeks, Rørosbaker´n AS, Trøndelag
Årets bakst: Elin’s drøm knekkebrød Original, Elin’s drøm, Buskerud
Årets bakst: Ølkjeks på boks, Ringnes Brygghus, Oslo
Årets bakst: Alvhildslefse, Bæstes Bakeri, Møre og Romsdal
Årets bakst: Ølsprøtt med ramsløk, Attåtnæring, Trøndelag
Årets bakst: Rømmelefse, Bæstes Bakeri, Møre og Romsdal
Årets bakst: Svedjerugkjeks, Lykkemat AS, Trøndelag
Årets bakst: Ferdabrød, Melhus bakeri, Trøndelag
Årets bakst: Telemarkskling, Klingeling, Telemark


Delfinalister Utskarpen i Nordland, 24. september:

MERK: Grunnet slaktetidspunkt i september, vil det bli gjennomført prekvalifisering av flere produkter innen kategorien Årets kjøtt foredlet og Årets kjøtt før delfinalen i Utskarpen. 

Årets kjøtt foredlet: Fenalår skivet, Hognamat AS, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Hjortepølse, Ikeland Gard, Hordaland
Årets kjøtt foredlet: Gilde Ekte kokt skinke, Nortura SA Sarpsborg, Østfold
Årets kjøtt foredlet: Spekeskinke av utegris, skivet, Hognamat AS, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Kjøttbolle + Grønt, JÆDER Ådne Espeland AS, Rogaland
Årets kjøtt foredlet: Jæren Smak Midsummer pølse, Slakter A.Idsøe, Rogaland
Årets kjøtt foredlet: Utbeinet og fylt kjelår, Hallingdal Lokalmatsenter AS, Buskerud
Årets kjøtt foredlet: PABLO mr.chorizo, ASK Gård foredling AS, Buskerud
Årets kjøtt foredlet: TIND Vellagra Coppaskinke, Grilstad AS, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: Pancetta, Stene gård, Trøndelag
Årets kjøtt foredlet: ASK Fenalår 5mnd. Modnet, ASK Gård Foredling AS, Buskerud
Årets kjøtt foredlet: Gilde Siliana, Nortura SA Sogndal, Sogn og Fjordane
Årets kjøtt foredlet: TIND Marinert Lammelår, speka på beinet, Grilstad AS, Trøndelag

_

MERK: Grunnet slaktetidspunkt i september, vil det bli gjennomført prekvalifisering av flere produkter innen kategorien Årets kjøtt foredlet og Årets kjøtt før delfinalen i Utskarpen. 

Årets kjøtt: Spareribs av kalv, Humstad Gård, Trøndelag
Årets kjøtt: Kystvilt Indrefilet Vill Norsk Kronhjort, Kystvilt AS, Sogn og Fjordane
Årets kjøtt: Mjøskjøtt indrefilet, Nortura/Gilde, Oslo
Årets kjøtt: Entrecôte av NRF modnet i tørrmodnet fett, Annis Pølsemakeri Mathallen AS, Oslo
Årets kjøtt: 60 Dagers Tørrmodnet Entrecôte av NRF, Annis Pølsemakeri Mathallen, Oslo

Årets ost: Valdresost Bufar vellagra 2 år, Valdresmeieriet AS, Oppland
Årets ost: Ekte bronost, Lega, Telemark
Årets ost: Valdresbeta salatost, Valdresmeieriet AS, Oppland
Årets ost: Kronblom, Gurostølen – Hol Ysteri – Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Lord Garvagh, Rueslåtten Ysteri- Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Kubbeost Geit, Rueslåtten Ysteri – Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Bufast, upasteurisert vellagra, Avdem Gardsysteri AS, Oppland
Årets ost: TINE Pultost Løiten, TINE Meieriet Trysil, Hedmark
Årets ost: Kvitlin frå Ørsta, OsteCompagniet/TINE, Oslo
Årets ost: Lykjlost, Hamarsbøen Gard – Hol Ysteri – Ostebygda, Buskerud
Årets ost: Trøgost med karve, Fagerdalen Støl – Ostebygda, Buskerud

Foto: Kristin Austigard. På bildet Gunnar Bakke (daglig leder Baker- og Konditorbransjens Landsforening) og juryleder Guro H. Rognså (Nofima) under arbeid i første juryering 2019


Finalen i Det Norske Måltid 2019 finner sted i Stavanger på Clarion Hotel Energy 10. januar 2020.

Det Norske Måltid blir et nasjonalt omdømmetiltak fra 2020, les mer om den gledelige nyheten på regjeringen.no.

Kontakt oss i Det Norske Måltid

Det Norske Måltid er på Facebook.com/detnorskemaaltid
Twitter: @DNMaltid   Instagram: @detnorskemaltid #detnorskemåltid