Finalistene for 2014

Finalistene for 2014

24 fantastiske produkter er tatt ut til finalen under Det Norske Måltid. Finalistene dekker hele landet geografisk og ble valgt ut av en meget kompetent jury på Matstreif i Oslo 12.-13.september.

I juryen satt Terje Ness (ORO/Boucse d’Or 1999), Einar Risvik (Nofima), Trine Sandberg (Trines matblogg), Christer Rødseth (Det norske junior-kokkelandslaget/SSP Gardermoen), Jørn Lie (Gamle Raadhus Restaurant), Francisca Witsø (Fursetgruppen).

Hele 130 produkter fra hele landet deltok i årets konkurranse. Første juryrunde fant sted på Gastronomisk Insitutt den 14. august, hvor resultatet ble 54 produkter som gikk videre til delfinale på Matstreif i Oslo den 12.-13.september.


Finalen i Det Norske Måltid 2014 er fulltegnet!


Se årets finalekategorier og finalister

Årets finalekategorier og 24 finalister

Finalister: Årets det grønne – bearbeidet
Eplemost Vista Bella fra Epleblomsten AS, Telemark
VÅR eple, kirsebær og aronia fra Sunniva Drikker AS, Oslo
Madame Köhlers Rabarbra Saft fra Köhler- Paviljongen, Rogaland

Årets det grønne – naturelle
Piccolotomater fra Wiig Gartneri AS, Rogaland
Søt snackpaprika fra Miljøgartneriet AS, Rogaland
Gul perletomat fra Hanasand Gård og Gartneri, Rogaland

Finalister Årets kjøtt – bearbeidet
Fenalår av villsau fra DalPro Gårdsmat, Sør- Trøndelag
Eldhus Vossakorv fra Gilde/Nortura, Hordaland
Skinka frå Suldal fra Fjellmat frå Suldal, Rogaland

Finalister Årets kjøtt – naturelle
Lammekølle fra Jens Eide AS, Aust-Agder
Heil Lårsteik ”Black Turkey” fra Økodrift Homlagarden AS, Hordaland
GIlde Høyfjellsrein Jotunheimen og Valdres, ytrefilet, fra Nortura, Oppland

Finalister Årets godbit – åpen kategori
Klippfisk 321 Ovn fra Jakob & Johan Dybvik AS, Møre og Romsdal
Telemarkskling fra Klingeling, Telemark
Superknask knekkebrød fra Energimat AS, Rogaland

Finalister Årets sjømat – bearbeidet
Klippfisk Loins Extra fra Jakob & Johan Dybvik AS, Møre og Romsdal
Lutefisk Loin fra Halvors Tradisjonsfisk AS, Troms
Røykelaks fra Ryfylkelaks AS, Rogaland

Finalister Årets sjømat – oppdrett naturelle
Sterling Kveite fra Sterling White Halibut AS, Rogaland
SALMA hel loin fra Bremnes Seashore AS, Hordaland
Vesters (flatøsters) fra Vest i havet AS, Hordaland

Finalister Årets meieriprodukt – naturelle og bearbeidet
Kraftkar fra Tingvollost AS, Møre og Romsdal
Eiker Holtefjell XO fra Eiker Gårdsysteri AS, Buskerud
Jærosten fra Voll Ysteri, Rogaland

Produktene er vurdert etter smak, konsistens, utseende og regional forankring.

De 24 finalistene går videre til finalen på Clarion Hotel Energy i Stavanger 08.01.15.